Satilik 1 Yatak Odası, herceg novi, Herceg Novi, Karadag, Sava Bajkovica 19A

Satilik - Cod. 38334

  • Tipoloji: 1 Yatak Odası
  • Bölge: 60 m²
  • Daire No: 8
  • Kat: 4

Bir ev alımı nedeniyle, Herceg Novi'deki güzel çatı katı dairemizi satıyoruz.

Hırvatistan'ın sınırına 10 km mesafedeki Hırvat Dubrovnik'in 50 km güneyinde bulunan Karadağ'ın sahil kasabası, Karadağ'ın kültürel başkenti olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda önemli bir Karadağlı turist destinasyonudur. Bir spa ve sağlık merkezi olarak bilinir; Yakındaki Igalo'da "igaljsko blato" (Igalo çamuru) adı verilen şifalı deniz çamuru ve "igaljske slatine" (Igalo suyu kaynağı) adı verilen maden suyu kaynakları bulunmaktadır. Tivat Havaalanı (Karadağ) - 23 km, Dubrovnik Havaalanı (Hırvatistan) - 30 km. Öyleyse Herceg Novi, İngiltere, Fransa, Almanya ile yakından bağlantılı. Yaz aylarında, ekstra Avrupa destinasyonları için birçok düzenli ve charter uçuşu eklenir.
Daire 60 metrekare artı 10 metrekare teras, 3.4 m2 balkon, 5 m2 çatı katıdır.


Dairede 10 m2 1 yatak odası, 27 m2 oturma odası-mutfak, duşlu tuvalet, geniş koridorlu oda bulunmaktadır.
Güneye bakan geniş bir teras, Kotor Koyu'na girişin çarpıcı manzarasını sunmaktadır. Teras yağmur ve güneş için tentelerle donatılmıştır.
Daire, 4 katlı bir binanın 4. katında yer almaktadır. Dairenin özel bir cazibesi yüksek tavan tavanları sağlar.
Bina, yüzme havuzlu 8 daireli iki binadan oluşan bir kompleksin içinde yer almaktadır.
Kompleksin yanında bir oyun alanı olan bir mandalina bahçesi vardır.
Bir park yeri var.
Kompleks, şehrin en iyi bölgelerinden birinde, 5 dakika otobüs durağına, araçsız bir şekilde yapmanıza izin veriyor. Otobüsle Karadağ'ın hemen hemen her şehrine, Dubrovnik (Hırvatistan), Split (Hırvatistan), Belgrad (Sırbistan), Saraybosna (Bosna Hersek) ve eski Yugoslavya'nın diğer bazı şehirlerine ulaşabilirsiniz.
Alan eski şehrin gürültüsüz sessiz ve sakin, eski şehrin ana meydanı sadece 7 dakika yürüyüş mesafesinde olmasına rağmen. Yakın çevresinde bankalar, postane, restoranlar, seyahat acentası bulunmaktadır. Eski şehrin limanına ve plajlara yürüyerek 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Dolguya 20 dakika içinde adım atmadan bir bebek arabasıyla inebilirsiniz.
Kliniğe, fitness salonuna, okula, dükkanlara ve eczanelere yürüme mesafesinde. Gıda fiyatları ve yaşam maliyeti, komşu Hırvatistan'da veya Batı Avrupa ülkelerinde olduğundan oldukça düşük. Yabancılara karşı tutum geleneksel olarak dosttur, güvenlik sorunu buna değmez.


Kompleks 2008 yılında inşa edilmiştir. Son 3 yıldır apartman kalıcı ikamet amaçlı kullanılmıştır. Daire etkili Norveç elektrikli ısıtıcılara sahiptir, bu nedenle apartman kuru ve ılıktır. Aynı zamanda klima ile donatılmıştır.
Hemen taşınmaya ihtiyaç duyulursa daire yaşamaya hazırdır - tüm cihazlar ve gerekli mobilyalar mevcuttur.


Bir daire satın almak, mal sahibinin AB üyeliğine aday ülkenin resmi statüsünde olan Karadağ'da oturma izni almasını sağlayacak. Girişte, Karadağ'daki emlak fiyatları şu anda yüzde 30 daha yüksek olan Hırvatistan'daki fiyatlara yönelecek. Yani, bir daire satın almak yatırım amaçlı ilginç olabilir. Karadağ'ın para birimi Euro. Diğer birçok Avrupa ülkesinden farklı olarak, Karadağ'da bir daire satın alırken alıcının Karadağ bankasında bir hesap açması gerekli değildir: fonlar doğrudan yurtdışındaki alıcının hesabından satıcının hesabına aktarılabilir. Karadağ'da sadece noterlik ve tercümanlık hizmetlerinin yanı sıra vergi ödemek de gerekli.

1 Nisan'a kadar (çıkış tarihimiz) dairenin fiyatı 105 bin Euro, sonra - 115 bin Euro

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB