Satilik 1 Yatak Odası, herceg novi, Herceg Novi, Karadag, Sava Bajkovica 19A

Satilik - Cod. 39143

  • Tipoloji: 1 Yatak Odası
  • Bölge: 60 m²
  • Daire No: 1
  • Kat: 4

Bir ev alımıyla bağlantılı olarak, Herceg Novi'deki güzel çatı katı dairemizi satıyoruz.

Hırvatistan'ın sınırına 10 km mesafedeki Hırvat Dubrovnik'in 50 km güneyinde bulunan Karadağ'ın sahil kasabası, Karadağ'ın kültürel başkenti olarak kabul ediliyor.

Tivat Havaalanı (Karadağ) 23 km, Dubrovnik Havaalanı (Hırvatistan) 30 km uzaklıktadır. Kış aylarında bile Tivat'tan Moskova'ya günde 2-3 uçuş gerçekleştiriyor (Aeroflot, Pobeda, S7, Montenegro Havayolları). Yaz aylarında, örneğin doğrudan St. Petersburg ve Yekaterinburg'dan uçma imkânı veren birçok düzenli ve charter uçuşu eklendi.
Daire 60 metrekare artı 10 metrekare teras, 3.4 m2 balkon, 5 m2 çatı katıdır.


Dairede 1 yatak odası 10 metrekare, oturma odası-mutfak 27 m2, duşlu bir banyo ve geniş bir koridor koridoru bulunmaktadır.
Güneye bakan açık, geniş teras, Kotor Koyu'na girişin harika manzarasını sunmaktadır. Teras yağmur ve güneşten tenteler ile donatılmıştır.
Daire, 4 katlı bir binanın 4. katında yer almaktadır. Yüksek tavan arası tavanları daireye özel bir çekicilik katmaktadır.
Bina, yüzme havuzlu 8 daireli iki binadan oluşan bir kompleksin içinde yer almaktadır.
Kompleksin yakınında bir oyun alanı olan bir mandalina bahçesi vardır.
Park yeri var.
Kompleks, şehrin en iyi bölgelerinden birinde, 5 dakika otobüs durağına, araçsız bir şekilde yapmanıza izin veriyor. Otobüsle Karadağ'daki hemen hemen her şehre, Dubrovnik (Hırvatistan), Split (Hırvatistan), Belgrad (Sırbistan), Saraybosna (Bosna Hersek) ve eski Yugoslavya'nın diğer bazı şehirlerine gidebilirsiniz.
Alan eski şehrin gürültüsüz sessiz ve sakin, eski şehrin ana meydanı yürüyerek sadece 7 dakika olmasına rağmen. Yakın çevresinde bankalar, postane, restoranlar, seyahat acentası bulunmaktadır. Eski şehrin limanı ve plajları yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Gezinti alanına bir gezginci ile 20 dakikada adım atmadan gidebilirsiniz.
Bir klinik yürüme mesafesinde, spor salonu, okul, dükkanlar ve eczaneler. Moskova'da gıda fiyatları daha yüksek (ve genellikle daha düşük) değil. Ruslara karşı tutumu geleneksel olarak dosttur, güvenlik konusu buna değmez.


Kompleks 2008 yılında inşa edilmiştir. Son 3 yılda, daire daimi ikamet amaçlı kullanılmıştır. Dairede verimli Norveç pilleri bulunur ve bu da daireyi kuru ve sıcak hale getirir. Aynı zamanda klima ile donatılmıştır.
Daireye hemen check-in yaptırmanız gerekiyorsa, yaşamaya hazırdır - tüm cihazlar ve gerekli mobilyalar mevcuttur.


Bir dairenin satın alınması, mal sahibinin bir ülkenin resmi statüsüne sahip olan ve Avrupa Birliği'ne üyelik adayı olan Karadağ'da oturma izni almasını sağlayacaktır. Girişte, Karadağ'daki emlak fiyatları şimdi yüzde 30 daha yüksek olan Hırvatistan'daki fiyatlara yönelecek, yani bir daire satın almak yatırım amaçlı ilginç olabilir. Karadağ'ın para birimi euro. Diğer birçok Avrupa ülkesinden farklı olarak, Karadağ'da bir daire satın alırken fon kaynağını göstermek gerekmez, gerekirse Rusya Federasyonu'nda ödeme yapabilirsiniz. Karadağ'da, yalnızca noter ve tercümanlık hizmetlerinin yanı sıra vergilerin de ödenmesi gerekecektir.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB