Satilik 2 Yatak Odası, Bušat, Bar, Karadag, Bušat bb

Satilik - Cod. 18712

  • Tipoloji: 2 Yatak Odası
  • Bölge: 60 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 2

Green Hills
Biz pitoresk bir yazlık yerleşim Teselli yüksek kaliteli ev sunuyoruz. Tatil altyapısı geliştirildi. Bu eğlence için harika bir yerdir.
Plaj Teselli (Paradiso, 800 m) Bar Riviera gerçek bir hazine olarak kabul edilir. Deniz suyu yumuşak, turkuaz renkli bu plajda özel kılar. Bu renk, kristal berraklığında temiz su döküm sonucudur. Bu dalış için eşsiz bir yerdir.
Manzara sismik özelliklerini dikkate alırsak, biz evde binada deprem malzemeleri kullanacağız. Açık Akdeniz tarzında inşa edilmiş daireler ile yedi četvoroetažnih evi olacak.
Projemiz "Green Hills" diğer şıklık ve bütünlüğü farklıdır. Evler sadece 10 ila 15 dakika Adriyatik Denizi'nin plaja yürüyerek edilecektir. Daire deniz ve çevredeki dağların güzel bir görünümü vardır.
Bina için sitelerin seçimi deniz ve sermaye hızlı ve kolay bağlantı sağlayan Adriyatik Otoyolu, etkilemiştir. Öte yandan, dairelerin yaz aylarında turist kalabalığından ve gürültüsünden yeterince uzak.
Dairelerin Özellikleri:
Sismolojik malzemeleri, klima, ısı ve ses yalıtımı, sadece korumak için kiracı ve personele verilen erişim, duş kabini, PVC borular, ayrı bir su sayacı ve sayaç, bağlantı kablo ve uydu televizyonu, tüm apart ¬ yi ortaya aydınlatma, güvenlik kilitleri, bahçe , PVC profillerinin dış kapılar, enerji tasarrufu için güneş teknolojileri.
Ödeme koşulları:
Ilk Rezervasyon için Mevduat - 5 000 €
Ikinci 15 güne kadar, rezervasyon anlaşması imzaladıktan sonra veya sözleşmeyi imzaladıktan sonra% 40
Üçüncü Tüm katlarda tamamlanmasından sonra% 30
4. Çatı yapım tamamlanmasından sonra% 20
5. 10 İnşaat kapatıldıktan sonra% daha az mevduat değeri

Bu emlakla ilgili soru


Free real estate ads
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB